Získajte odbornú konzultáciu u čeľustného ortopéda ZADARMO!

Ak zvažujete liečbu strojčekom, 15. máj – Svetový deň rovných zubov – je ideálna príležitosť na rozhodnutie. V tento deň totiž môžete v našich partnerských ambulanciách absolvovať bezplatnú odbornú konzultáciu u čeľustného ortopéda.

Bezplatnú konzultáciu u vybraných čeľustných ortopédov môžu na Svetový deň rovných zubov absolvovať deti aj dospelí, výmenný lístok nepotrebujete.

Ako na to?

1

Vyberte si čeľustného ortopéda zo zoznamu zúčastnených partnerských ambulancií.

2

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu priamo vo vybranej ambulancii.

3

Príďte v dohodnutom termíne na konzultáciu a zistite, či a za akých podmienok ste vhodným kandidátom na liečbu strojčekom.

2 kroky k vysnívanému úsmevu

1

NÁJDITE SI ČEĽUSTNÉHO ORTOPÉDA


Pozor, čeľustný ortopéd nie je bežný zubný lekár ani zubný technik. Je to lekár – špecialista, ktorý po skončení lekárskej fakulty absolvoval ešte 3-ročné špecializačné štúdium v odbore čeľustná ortopédia. Takýchto lekárov je na Slovensku len približne 250 a iba oni môžu zo zákona poskytovať liečbu strojčekom.

2

DOHODNITE SI NEZÁVÄZNÚ ODBORNÚ KONZULTÁCIU

 

Vyberte si čeľustného ortopéda zo zoznamu certifikovaných čelustných ortopedov.

Dobre vedieť

Na konzultáciu u čeľustného ortopéda NEPOTREBUJETE VÝMENNÝ LÍSTOK.

Konzultáciu u čeľustného ortopéda by malo dieťa absolvovať ideálne vo veku 8 rokov, ale najneskôr vo veku 12 rokov.

Pri niektorých diagnózach je liečba pacientov DO 18 ROKOV ČIASTOČNE HRADENÁ ZDRAVOTNOU POISŤOVŇOU.

Ak liečba prebieha u zmluvného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti, majú pacienti do 18 rokov NÁROK NA BENEFITY jednotlivých poisťovní.

Liečba strojčekom U DOSPELÝCH NIE JE HRADENÁ ZO ZDRAVOTNÉHO POISTENIA.


POTREBUJEM STROJČEK?

Uvažujete o liečbe strojčekom? Alebo ste túto myšlienku zavrhli len preto, že sa vám to vo vašom veku zdá zbytočné? Tak nad tým pouvažujme spolu.

KVÔLI SVOJIM ZUBOM:

»  sa hanbím vystupovať na verejnosti
»  si pri rozhovore s ľuďmi zakrývam ústa
»  sa na fotkách neusmievam
»  mám problémy s artikuláciou
»  mám problémy s čistením medzizubných priestorov

Pokiaľ ste „sa našli“ hoci len v jedinej z uvedených situácií, je viac než pravdepodobné, že ste vhodným kandidátom / kandidátkou na liečbu strojčekom. Ak navyše trpíte nepríjemnými pocitmi pri prežúvaní alebo vám puká, či dokonca „vyskakuje“ sánka, rozhodne čítajte ďalej.

STROJČEK NEPOZNÁ VEK

Spájate si strojček s predstavou detskej tváre, ktorú „zdobia“ drôtiky pospájané rôznofarebnými gumičkami? Pri správnej liečbe má dieťa vysokú šancu vstúpiť do dospelosti so širokým úsmevom. Šanca, že rovnako sebavedomo sa budete o rok či dva usmievať aj vy, je však tiež reálna. Navyše, váš strojček si možno nikto ani nevšimne.

Inými slovami, pokiaľ ide o strojček, vek nehrá rozhodujúcu rolu. Ak vyhľadáte skúseného čeľustného ortopéda, so správne navrhnutým liečebným plánom môžete dosiahnuť výborné výsledky.

Mám záujem    Dôvod kontaktu


    Vaše údaje